3D půdorysy


3D Půdorys 

3D půdorys je speciální služba pro prodávající, která má za úkol eliminovat Realitní turisty či nespokojené zákazníky, kteří předpokládali jiné rozvržení.

Naše služba Vám dá nástroj, pro zefektivnění prodejních technik a marketingu, vedoucímu k úspěšnému prodeji nemovitosti. V případě objednání 3D půdorysu Deluxe a dodání Vašeho loga  pro Vás vytvoříme speciální pozadí 3D půdorysu s Vašim Brandingem pro ještě efektivnější prezentaci Vaší značky.

Připravili jsme pro Vás dvě varianty 3D Půdorysů :

 

3D Půdorys – Economy - od 550 Kč (cena za jedno podlaží)

- Základní 3D půdorys bez rozvržení nábytku a barevné sladěnosti s přiloženými foto. Osazena je pouze kuchyňská linka a sfážní zařizovací předměty v koupelně a na WC. Tato služba je vhodná třeba pro nízko-nákladový prodej, či pronájem menších nemovitostí.

Provedení Economy :

3D Půdorys – Deluxe – od 880 Kč (cena za jedno podlaží)

- Tato verze 3D půdorysu obsahuje již provedení barevného sladění zdí, obkladů a podlah dle Vámi přiložených fotografií, sladění rozvržení nábytku a jeho barev dle fotografií a plánku. Zároveň v případě přiložení Vašeho loga bude proveden Branding na pozadí. Tyto 3D půdorysy jsou vhodné pro standardní prodejní techniky nemovitostí.

Veškeré uvedené ceny jsou včetně DPH

 

Provedení Deluxe :

A co od Vás potřebujeme ?

- Abychom mohli zpracovat 3D půdorys do dvou pracovních dní, potřebujeme od Vás náčrtek s přibližnými rozměry nemovitosti, poznámky s barvami a pokud budete chtít sladit jednotlivé místnosti, tak i fotografie. Pro představu zde máte dva náčrtky pro obě varianty. Celý 3D půdorys následně můžete objednat níže jednoduše přes formulář.

 

Skicy pro půdorysy :

 

Zároveň jsme pro Vás připravili možnost  INSPEKCE NEMOVITOSTI 

 

Jednoduše vyplně formulář a objednávejte:

 

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váše telefonní číslo (vyžadováno)

Název společnosti

Fakturační adresa včetně Č.P. (vyžadováno)

Město (vyžadováno)

I.Č.

DIČ.

Předmět

Vaše zpráva

Přílohy

Plánek

Fotografie
Souhlasím se všeobecnými obchodními podmínkami a závazně objednávám službu

Všeobecné obchodní podmínky zde